להזמנות חייגו 1700-073-031

המרת קלטות וידאו למחשב

 

המרת קלטות וידאו למחשב

הקלטות הישנות שלכם צוברות אבק בארון? הזיכרונות שלכם הולכים ומתפוגגים על גבי הפס המגנטי החשוף לפגעי מזג האוויר, לאבק ולשריטות, התמונות נעלמות והסאונד מתעוות. הגיע הזמן להמיר את הקלטות הבלתי נגישות והשחוקות לקבצי מחשב איכותיים כמו mpeg, divx ,avi, בהם תוכלו לצפות במחשב או בטלוויזיה.

המרת קלטות וידאו למחשב

המרת וידאו למחשב שומרת על הזיכרונות

קלטות וידאו אוצרות בתוכן זיכרונות מדהימים מתקופות שונות בחיינו: הולדת הבן, בת המצווה של הילדה, יום הולדת לסבתא, טיולים עם חברים. כשנרצה להיזכר ברגעים אלה כבר יהיה מאוחר מדי והם ייעלמו לנצח. הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת להמיר קלטות וידיאו אנלוגיות לקבצים דיגיטלים ברמה גבוהה ביותר. צוות מקצועי ומיומן מנקה את הקלטות ומסנן כל רעש מיותר, עורך את החומרים בקלטת, מוסיף פס קול, כתוביות ואפקטים שונים. התוצאה היא הקלטה איכותית, חדה, עם סאונד מעולה שמחזירה אתכם לרגעים המרגשים בחיים.

המרת קלטות וידאו למחשב ושמירתם

לאחר המרת קלטות הוידיאו למחשב הם נשמרות לקבצים על גבי הארד דיסק או הארד דיסק נייד ומחולקים לפי תיקיות נושא ותאריך. הצפייה בקבצים נוחה וניתן לבחור מיידית ביום ההולדת משנת 1980 או בטיול למזרח בשנת 1993.  את הזיכרונות שלכם אתם צריכים להפקיד בידיים טובות של חברה מקצועית ואמינה, אשר תבצע את העבודה ביסודיות ובמקצועיות. חברת "זיכרון צילומי" מבצעת המרת קלטות וידיאו בעזרת ציוד עריכה מתקדם ומספקת ללקוחותיה הרבים תוצאות מעולות ויחס אישי.

הזיכרונות שלכם חשובים לנו – צרו עימנו קשר ונשמח לעזור לכם

תודה שפנית אלינו, נציג יצור עמך קשר בהקדם

נשמע מעניין?

מלא פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

שלח


צרו עימנו קשר

שאלות ותשובות צ'אט עם נציג שלחו לנו הודעה
טלפון: 1-700-073-031 דוא"ל: info@memoriz.co.il שעות פעילות: א'-ה' 08:30-16:00
X

יצירת קשר

לקוח יקר, נשמח לשמוע ממך ולעזור בכל בקשה.

אנא מלא את פרטיך בטופס או צור עימנו קשר:

טלפון:

1-700-073-031

דוא"ל:

info@memoriz.co.il
שלח