להזמנות חייגו 1700-073-031

המרת שקופיות לתמונות

 

המרת שקופיות

לפני עידן המחשב, המצגות היחידות היו באמצעות שקופיות שהוקרנו בעזרת מקרן. השקופיות נשחקות עם השנים וגם המקרנים נעלמים. אם יש לכם שקופיות ששוכבות בקופסא על המדף ונשחקות יחד עם הזיכרונות, הגיע הזמן להמיר אותן למדיה דיגיטלית וליהנות ממצגות איכותיות המסודרות לפי נושאים ותאריכים.

כיצד מתבצעת המרת שקופיות למדיה דיגיטלית

המרת השקופיות לתמונות הינו תהליך שבו השקופיות עוברות ניקוי יסודי,  תיקונים, חיתוך ויישור באמצעות תוכנת עריכה מתקדמת ונסרקות למחשב באמצעות סורק מיוחד. הסריקה מתבצעת בהתאם לרזולוציה הרצויה, כאשר הרזולוציה האופטימלית לסריקה מתחילה ב 1200DPI  מכיוון שממדיה המקוריים הם קטנים.  ככל שה-DPI גבוה יותר, הרזולוציה גבוהה יותר אך אין זה אומר שהאיכות של השקופית תשתפר,  אלא שניתן יהיה לעשות בה שימוש באמצעי הצגה מתקדמים וחדישים יותר.. לאחר הסריקה, העריכה מתבצע גיבוי על תקליטור, באופן מקוטלג ומסודר. לאחר ההמרה ניתן לצפות בתקליטור במחשב או ב-DVD ולהיזכר בחוויות מרגשות ומהנות מן העבר.

המרת שקופיות לתמונות

המרת שקופיות למצגות דיגיטליות

לאחר המרת השקופיות למדיה דיגיטלית, תוכלו לארגן מצגת לכבוד יום הולדת של אחד ההורים, יום נישואין, בר מצווה, ערב של חברים מהצבא או כל אירוע אחר. התמונות החדות והברורות ידהימו את המשתתפים ותוכלו להיזכר יחד בחוויות מרגשות שעברתם ביחד. ניתן לסדר את המצגות לפי נושאים ותקופות לשליפה נוחה ופשוטה ולצפות בהן במחשב או בטלוויזיה.

חברת "זיכרון צילומי" תחיה את הזיכרונות שלכם באמצעות צוות מקצועי ומיומן, ציוד משוכלל וניסיון רב בתחום – צרו עימנו קשר ונשמח לעזור

תודה שפנית אלינו, נציג יצור עמך קשר בהקדם

נשמע מעניין?

מלא פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

שלח


צרו עימנו קשר

שאלות ותשובות צ'אט עם נציג שלחו לנו הודעה
טלפון: 1-700-073-031 דוא"ל: info@memoriz.co.il שעות פעילות: א'-ה' 08:30-16:00
X

יצירת קשר

לקוח יקר, נשמח לשמוע ממך ולעזור בכל בקשה.

אנא מלא את פרטיך בטופס או צור עימנו קשר:

טלפון:

1-700-073-031

דוא"ל:

info@memoriz.co.il
שלח