להזמנות חייגו 1700-073-031

מצגות לאירועים

מצגות לאירועים

השלב המרגש ביותר באירועים הוא המצגות, המאפשרות לבעלי השמחה, קרוביהם וחבריהם להיזכר ברגעים המרגשים ביותר בחייהם.
מצגות לאירועים כוללות תמונות מכל תקופות החיים ומשלבות רגעים מצחיקים, מרגשים ומהנים.

slideshow

 

שלבי הכנת המצגת

הכנת מצגת ליום הולדת, מצגת לחתונה ולאירועים אחרים, כוללת את השלבים הבאים:

יצירת קשר טלפוני או קביעת פגישה עם הלקוח – במהלכה הלקוח מספר לעורך על אופי האירוע ועל סגנון המצגת עליה חשב. עורך המצגת בשמחה ישתף מניסיונו וימליץ על כיוונים אפשריים נוספים  שהוא חושב שמתאימים למצגת הספציפית. באותה פגישה, הלקוח גם יעביר לעורך את כל חומרי הגלם הנדרשים לשם הכנת המצגת. במידת הצורך, ניתן לקיים את השיחה עם העורך גם בטלפון, ואת חומר הגלם להעביר בשלב מאוחר יותר (דרך האינטרנט, למשל).

גיבוש הקו הסיפורי של המצגת – קומי, רומנטי, סרט מתח וכו'. ניתן להחליט עליו ביחד עם עורך המצגת, או לבד, עם המשפחה, או עם החברים.

סריקת התמונות למחשב – ניתן לעשות פעולה זו לבד, אך מומלץ לתת לבעל מקצוע לעשותה, שכן הוא יודע באילו גדלים ואיכויות סריקה כדאי להשתמש לשם שימוש במצגת. במידת הצורך, יש לו גם אפשרות לבצע שדרוג ותיקון של התמונות בפוטושופ, עד לכדי איכות מעולה. הלקוח הוא זה שבוחר את התמונות שיופיעו במצגת, המייצגות תקופות שונות בחייו של בעל השמחה – במסיבת פורים בגן, בטיול של הצופים, בטירונות וכו', שכן לו הקשר הקרוב לבעל השמחה.

עריכת המצגת – העריכה תתבצע בהתאם לרצונות הלקוח. ניתן לשלב טקסטים, עיצובים גרפיים שונים, מעברים, אפקטים, סרטוני וידיאו ישנים ו/או חדשים ועוד

הצגת המצגת ללקוח – לקבלת אישור ראשוני, תיעשה לאחר עריכה בסיסית של המצגת, וזאת כדי שהלקוח יראה את הכיוון וכיצד המצגת שלו קורמת עור וגידים וקמה לתחיה.

ליטוש המצגת ושיפוצים אחרונים –  הוספת מעברים, אפקטים, כותרות, ועוד.

הצגת המצגת ללקוח לאישור סופי.

סיום הכנת המצגת ומסירתה ללקוח על גבי קובץ וידאו, או  DVD.

 

סוגי מצגות לאירועים

מצגת לבר מצווה – מצגת לבר מצווה היא שיאו של האירוע המרגש בחייו של כל נער. אפשר להוסיף סרטונים עם ברכות אישיות של קרובי משפחה, להפתיע את הנער בווידיאו היתולי בו צולמו החברים או בסרט עלילתי קצר על חייו.

מצגת לבת מצווה – כל נערה מחכה לרגע הזה בו היא הופכת מילדה לנערה. במצגת אפשר לארגן את החברות לסרט מרגש ולהפתיע את כלת השמחה, לשלב סרטונים מהילדות עם רגעים מהנים של כל המשפחה ועוד.

מצגת ליום הולדת – ביום הולדת עגול אפשר להוסיף סרטון בנוסח "חיים שכאלה" עם סרטוני וידיאו ישנים ותמונות מהילדות, דרך צמתים מרכזיים של בית ספר, צבא, חתונה, הולדת הילדים וכו'.

מצגת לחתונה – בנוסח רומנטי, כאשר בני הזוג מככבים על רקע השקיעה, מצגת קומית בה בני הזוג מפגינים כישורי משחק במסגרת עלילה מצחיקה, שילוב תמונות מימי ההיכרות הראשונים עד להצעת הנישואין ועוד.

מצגת לאזכרה – משפחות רבות רוצות להנציח את קרובם שנפטר באמצעות מצגת עם תמונות וסרטונים שצולמו בתקופות שונות בחייו, ראיונות עם בני המשפחה והחברים, מקומות שאהב ועוד. המצגת הופכת כל אזכרה למרגשת ומכובדת וזיכרון הנפטר נשאר עם אוהביו לנצח.

 

 מצגות לדוגמא

    

לחברת "זיכרון צילומי" ניסיון רב בהכנת מצגות לאירועים מכל הסוגים

להכנת מצגת מרגשת ומיוחדת שתישאר אתכם לנצח – קבעו עמנו פגישה עוד היום

תודה שפנית אלינו, נציג יצור עמך קשר בהקדם

נשמע מעניין?

מלא פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

שלח


צרו עימנו קשר

שאלות ותשובות צ'אט עם נציג שלחו לנו הודעה
טלפון: 1-700-073-031 דוא"ל: info@memoriz.co.il שעות פעילות: א'-ה' 08:30-16:00
X

יצירת קשר

לקוח יקר, נשמח לשמוע ממך ולעזור בכל בקשה.

אנא מלא את פרטיך בטופס או צור עימנו קשר:

טלפון:

1-700-073-031

דוא"ל:

info@memoriz.co.il
שלח