זיכרון צילומי –

סריקת תמונות באיכות גבוהה

Leave a Comment
סריקת תמונות באיכות גבוהה

סריקת תמונות באיכות גבוהה

תמונות הם הזיכרונות היפים שלנו. הם מתעדים אותנו החל מגיל ינקות, את נישואינו, הולדת ילדינו. החגיגות והרגעים המאושרים, אלה שהופכים כל משפחה למיוחדת במינה.

עד לפיתוח המצלמה הדיגיטלית, נהגו אנשים לצלם תמונות סטילס. אלה שוכבים היום באלבומים או באיזה קופסה בפינת הבית כאבן שאין לה הופכין, בזמן שהם יכולים להיות על שולחן העבודה שלכם, זמינים לכל רגע בהם תוצפו בגעגועים, אז פשוט תפתחו את אלבום התמונות הדיגיטלי שלכם ותוכלו להציץ בו מתי שאתם רוצים.

זה דבר ידוע היום שאם יש לכם תמונות באלבום או מפוזרות באיזו מגירה בבית, אתם לא באמת עושים סדר או מביטים בהם בכלל. הטיול לחרמון, החתונה של הילדים, הטיול לאיטליה היו זמנים והם קבורים בתוך ארגז לא חבל?

סריקת תמונות באיכות גבוהה בחנות צילום, תאפשר לכם להכניס את כל התמונות לקובץ בו תוכלו להציץ מתי שאתם רוצים וגם לשלוח אותו אם תרצו לבני המשפחה.

יום הולדת לסבתא רינה – הכינו לה אלבום תמונות במתנה

אם לכם יש אלבומי תמונות מצהיבים, תארו לעצמכם מה קורה אצל סבתא רינה, שחוגגת בדיוק עכשיו שמונים שנה תיבל"א, האם לא כדאי להפתיע אותה באיזה אלבום תמונות דיגיטלי.

לצורך כך כל מה שאתם צריכים לעשות זה לאתר חנות צילום העוסקת בתחום של סריקת תמונות באיכות גבוהה. נציג מטעם יגיע אליכם וייקח את כל התמונות של סבתכם האהובה. אחרי הסריקה, יכינו עבורכם אלבום תמונות דיגיטלי אותו תוכלו לתת לסבתכם במתנה וגם לשמור העתק לעצמכם כי אין כמו סבתא בעולם.

הקובץ הדיגיטלי יישמר לכם לשנים רבות, ואם תתקינו את זה במחשב של סבתכם וגם תלמדו אותה כיצד לפתוח אותו, יהיו לה הרבה רגעים יפים להתענג עליהם.

האם יש לכם ספריית תמונות?

כולם כבר הבינו היום שאם הם לא עושים סריקת תמונות באיכות גבוהה לצילומים שלהם, הם לא באמת יוכלו ליהנות. התמונות שלכם זה הרגעים היפים שלכם עם החברים והמשפחה. זה העבר שלכם ואתם יכולים להפוך אותם להרבה יותר נגישים וזמינים לכם אם הם יהפכו לאלבום תמונות דיגיטלי.

אנשים רבים כבר משתמשים בשירות הזה, ומתרגשים מאוד להכין אלבומי תמונות כאלה ליקיריהם. כמתנה לבר או בת מצווה, יום הולדת וגם יום נישואין ועוד. אין כמו תמונות המהוות את אוסף הזיכרונות היקר שלנו כדי להציץ בהם ולהיזכר בטיולים, במסיבות, בזמנים אחרים ולהמשיך הלאה בחיוך רחב.

תהליך סריקת תמונות באיכות גבוהה מתבצע עם סורק מקצועי שיכול לסרוק באיכות גבוהה ובמהירות תמונות ולהפכם לקבצים דיגיטלים כגון: TIN, GIF, TIF, JPG. סורק ביתי לא יכול להגיע לרמה כזאת של חדות בתמונה. ולהעניק לכם את התמונות באיכות מדהימה של סריקה כאילו ממש צילמתם אותם היום. זוהי הטכנולוגיה הגבוהה שלנו אותה אתם מוזמנים לנצל.

Comments are closed

Call Now Button